Google Partner
Google reklama s okamžitými výsledkami!

Google ads predstavuje výkonný nástroj digitálneho marketingu, ktorý umožňuje firmám všetkých veľkostí dosiahnuť svoje marketingové ciele, zvýšiť viditeľnosť, generovať kvalitné návštevy a maximalizovať návratnosť investícií.

Každý mesiac Vám pridám až 10% kreditu do Google reklamy

Google reklama

Google Ads je výkonný nástroj pre digitálny marketing, ktorý môže výrazne prispieť k dosiahnutiu vašich obchodných cieľov, zvýšeniu návštevnosti a konverzií.

Pravidelne sledujem výkon kampaní a robím úpravy na zlepšenie výsledkov na základe skúseností zozbieraných počas 20 rokoch v reklame.

Navrhnem atraktívne reklamy, ktoré zaujmú vaše cieľové publikum.
Možnosť cieliť na základe kľúčových slov, demografie, záujmov, geografickej polohy a správania užívateľov.

Google reklama, známa aj ako Google Ads (predtým Google AdWords), je robustná platforma pre online inzerciu, ktorá umožňuje firmám propagovať svoje produkty a služby na Googli a jeho partnerských sieťach.
Google ads
GoogleAds
Široký dosah: Google je najpoužívanejší vyhľadávač na svete, čo zaručuje obrovský dosah vašich reklám.

Presné zacielenie: Možnosť cieliť reklamy na základe kľúčových slov, demografických údajov, záujmov, geografickej polohy a správania užívateľov. To zaisťuje, že vaše reklamy oslovia relevantné publikum.

Flexibilný rozpočet: Google Ads umožňuje nastaviť denný alebo mesačný rozpočet a kontrolovať náklady. Platíte iba za kliknutie (PPC) alebo iné akcie, ktoré zvolíte.

Rýchle výsledky: Na rozdiel od SEO, ktoré môže trvať mesiace, než prinesie výsledky, Google Ads môže generovať návštevnosť a konverzie takmer okamžite po spustení kampane.

Detailná analytika: Google Ads poskytuje prístup k podrobným analytickým údajom o výkone vašich kampaní. Môžete sledovať metriky ako kliknutie, zobrazenie, miera prekliknutia (CTR), konverzie a ďalšie, čo umožňuje optimalizáciu kampaní.

Remarketing: Možnosť osloviť používateľov, ktorí už navštívili váš web alebo interagovali s vašimi reklamami. To zvyšuje šancu na konverziu, pretože oslovujete používateľov, ktorí už prejavili záujem o vaše produkty alebo služby.

Automatizácia a strojové učenie: Google Ads využíva pokročilé algoritmy a strojové učenie na optimalizáciu ponúk a kampaní, čo môže zvýšiť efektivitu a návratnosť investícií (ROI).
Riešenie, ktoré navrhnem bude detailné a bude možné ho aplikovať do praxe takmer okamžite, v závislosti na objeme práce a požiadaviek.
Výber Google kampane

Reklama vo vyhľadávaní Google

Reklama vo vyhľaldávaní Google
Reklama vo vyhľadávaní Google je forma digitálnej reklamy, ktorá umožňuje firmám zobrazovať svoje reklamy v rámci výsledkov vyhľadávania na Google. Táto forma reklamy je založená na platení za kliknutie (PPC - Pay-Per-Click), čo znamená, že predajcovia platia iba za kliknutia na ich reklamy, nie za zobrazenie reklamy.
Reklama vo vyhľadávaní Google je účinným spôsobom, ako osloviť potenciálnych zákazníkov vo chvíli, keď aktívne vyhľadávajú produkty alebo služby, ktoré ponúkate. Táto forma reklamy umožňuje okamžitú viditeľnosť, zacielenie na relevantné publikum.

Obsahová reklama Google

Bannerová reklama je účinným nástrojom digitálneho marketingu, ktorý umožňuje firmám dosiahnuť svoje ciele prostredníctvom atraktívnych a cielených vizuálnych reklamných kampaní na internete.
Obsah, dizajn a zacielenie vašich bannerových reklám podľa vašich potrieb a marketingových cieľov.
Obsahová reklama Google

Google remarketing reklama

Google remarketing


Google remarketing je forma online reklamy, ktorá umožňuje firmám osloviť používateľov, ktorí už navštívili ich webové stránky alebo vykonali určité akcie, ale neuskutočnili konverziu.

Táto forma remarketingu využíva súbory cookies na identifikáciu užívateľov a zobrazenie im relevantných reklám, keď prechádzajú internetom, vrátane ďalších webových stránok a aplikácií v Google Display Network, a dokonca aj na YouTube.

Youtube reklama

Reklama na YouTube je forma digitálnej reklamy, ktorá umožňuje firmám zobrazovať svoje reklamy na platforme YouTube. YouTube, ako najväčšia videohostingová platforma na svete, poskytuje obrovský potenciál na dosiahnutie veľkého publika.

YouTube má miliardy aktívnych používateľov po celom svete, čo poskytuje obrovský dosah pre vaše reklamy s cenou už od 0,01 Eur.

Video reklamy umožňujú firmám prezentovať svoje ponuky s pútavými vizuálnymi médiámi a pomôcť zvýšiť povedomie o značke.


Youtube reklama

Google nákupy

Google nákupy
Google nákupy poskytujú predajcom efektívny spôsob, ako prezentovať svoje produkty potenciálnym zákazníkom priamo vo výsledkoch vyhľadávania na Google. Táto forma reklamy má potenciál zvýšiť predajnosť produktov a zlepšiť výkon reklamných kampaní.
Google nákupy (Google Shopping) je služba poskytovaná spoločnosťou Google, ktorá umožňuje firmám zobrazovať svoje produkty priamo vo výsledkoch vyhľadávania na Google. Táto služba umožňuje používateľom prechádzať, porovnávať a nakupovať produkty od rôznych predajcov.

Google reklamy
na mieru

Flexibilný prístup

Flexibilný prístup

Profesionalita s výsledkami
Certifikovaný špecialista

Certifikovaný špecialista

Oficiálne uznávaný špecialista od Google
Odborný garant

Odborný garant

Najvyššie štandardy kvality
Google reklamy s AI

Google reklamy s AI

Originálne Google reklamy vytvorené s umelou inteligenciou
Maximálny výkon

Maximálny výkon

Z online trhu pre Vás vyťažím maximum

Audit Google reklamy
zadarmo!

Kontaktujte ma

Telefonické konzultácie poskytujem zadarmo
Prídem k Vám?
milos@vargic.sk

Komu pomáham s cielenou reklamou

Odborná konzultácia zadarmo

10% kredit na Google reklamu
Každý klient dostane na Google reklamu 10% kreditu za mesiac!

Napríklad pri mesačnom rozpočte 1000 Eur, Vám darujeme až 100 Eur.